Stwórzmy razem Szlachetną Paczkę! | Wydział Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-11-22

Stwórzmy razem Szlachetną Paczkę!

Szlachetna Paczka
„Szlachetna Paczka” to obecnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce, którego celem jest pomoc osobom najbiedniejszym.

Od 2001 roku wolontariusze i darczyńcy docierają z pomocą do rodzin i osób samotnych, żyjących w trudnej, niezawinionej sytuacji. W tym roku łączymy siły – Pracownicy i Studenci Politechniki Gdańskiej, by przygotować paczki dla potrzebujących naszego wsparcia rodzin.

Zbiórka na naszym wydziale odbędzie się w dniach 22.11-08.12.2022 r. Na portierni w budynku głównym wydziału postawiony zostanie pojemnik przeznaczony na dary dla potrzebujących.

Zachęcamy do pomocy! Pokażmy, jak wielka energia tkwi w społeczności akademickiej naszej Alma Mater. Razem możemy więcej. Niech przyświeca nam troska o drugiego człowieka.