Kolejna edycja Plebiscytu Aktywności Studenckiej Złote Lwiątka 2022 | Wydział Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-11-09

Kolejna edycja Plebiscytu Aktywności Studenckiej Złote Lwiątka 2022

Członkowie WRS z Dziekanem wydziału.
W dniu 5 listopada 2022 r., odbyła się kolejna edycja Plebiscytu Aktywności Studenckiej Złote Lwiątka 2022. Po raz siódmy SSPG nagrodził najbardziej aktywnych samorządowców działających na Politechnice Gdańskiej.

Nagrody przydzielono w następujących kategoriach: osobowość, projekt naukowy, projekt integracyjny, sport, projekt rozwijający studentów, organizacja studencka, student naukowiec, najlepszy WRS. Plebiscyt Aktywności Studenckiej w tym roku okazał się wyjątkowo udany dla przedstawicieli  naszego wydziału - WRS EiA wygrał nagrodę za najlepszą Wydziałową Radę Studencką w kadencji 2021/22 a najlepszym studentem naukowcem został Mateusz Breza. Nasza Wydziałowa Rada Studentów, poza wzorową działalnością na wydziale, angażuje się w wiele wydarzeń organizowanych przez SSPG oraz większość wydarzeń pozostałych WRS-ów. Mateusz Breza, poza wzorową nauką na wydziale, działał na szerokim polu w Laboratorium LINTE^2, pełniąc tam funkcję administratora sieci badawczej. Otrzymał również nagrodę I stopnia dla Absolwentów w zakresie Elektrotechniki, w konkursie organizowanym przez firmę Siemens wspólnie z Politechniką Warszawską za pracę inżynierską pt. „Cyfrowy sterownik polowy przeznaczony do stacji DC”.

“Jest to na pewno wzruszający moment, dziękuję bardzo za docenienie naszej działalności za tę kadencję – komentuje przewodniczący WRS Michał Buriak. - Wierzę jednak, że zostaliśmy docenieni za ostatnie cztery kadencje i jest to nasza wspólna zasługa. Jesteśmy tutaj ze względu na nasze wydarzenia, jak chociażby kultowy Rejs Elektryka, czy akcje charytatywne, które udało nam się zorganizować na przestrzeni lat. Dziękuję również władzom wydziału i pracownikom biura wydziału, którzy zawsze do nas podchodzili z uśmiechem i pomagali w organizacji tych wszystkich akcji”.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów.