Finaliści konkursu Oddziału Gdańskiego PTETiS na najlepsze prace dyplomowe | Wydział Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2022-11-29

Finaliści konkursu Oddziału Gdańskiego PTETiS na najlepsze prace dyplomowe

Wręczenie statuetki przez Przewodniczącego OG PTETiS
Oddział Gdański Polskiego Towarzystwa Elektrotechniki Teoretycznej i Stosowanej ogłosił w 2022 roku konkurs na najlepszą pracę dyplomową I i II stopnia, na kierunkach związanych z elektrotechniką, elektroniką, telekomunikacją, automatyką i robotyką, mechatroniką oraz informatyką, obronioną w roku akademickim 2021/2022 na uczelniach wyższych w obszarze działania OG PTETiS (Gdańsk, Gdynia, Koszalin).

I miejsce i nagrodę pieniężną w wysokości 1000 zł zdobyli Piotr Durawa i Kacper Gromko z Politechniki Gdańskiej za pracę dyplomową inżynierską „Projekt układu sterowania wektorowego ciągiem rakiety” zrealizowaną pod opieką dr inż. Bartosza Puchalskiego.

Laureaci zostali też nagrodzeni pamiątkową statuetką wręczoną im przez Przewodniczącego Oddziału Gdańskiego PTETiS Pana dr hab. inż. Dariusza Świsulskiego, prof. Uczelni, a ich artykuł na tematy pracy dyplomowej został wyróżniony publikacją w Zeszytach Naukowych Wydziału Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej.

Gratulujemy!

109 wyświetleń