Erasmus Days (21-25 listopada) | Wydział Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2022-11-16

Erasmus Days (21-25 listopada)

Erasmus Days
Dział Współpracy Międzynarodowej wraz z koordynatorami wydziałowymi programu Erasmus+ oraz ESN Gdańsk zapraszają pracowników i studentów do udziału w Erasmus Days.  

Gdzie można wyjechać w ramach programu Erasmus+? Na jakie dofinansowanie można liczyć? Ile wcześniej trzeba złożyć wniosek o wyjazd? Odpowiedzi na te i wszystkie inne pytania dotyczące wyjazdów na zagraniczne studia, praktyki, szkolenia i wykłady będziecie mogli uzyskać w trakcie cyklu spotkań informacyjnych pod hasłem Erasmus Days, które odbędą się w dniach 21-25 listopada na Politechnice Gdańskiej.

Dla studentów

Studentów zapraszamy do odwiedzenia w poniedziałek, 21 listopada w godzinach 10:00-13:00 stoiska informacyjnego w Gmachu Głównym (przed Biblioteką). Z członkami Erasmus Student Network Gdańsk oraz pracownikami Działu Współpracy Międzynarodowej będziecie mogli porozmawiać o możliwościach, jakie daje program Erasmus+ i wsparciu, na jakie wyjeżdżający student może liczyć od lokalnych oddziałów ESN.

Z kolei od wtorku, 22 listopada do piątku, 25 listopada koordynatorzy wydziałowi programu Erasmus+ zapraszają studentów na spotkania już na poszczególnych wydziałach. Warto wziąć udział w tych wydarzeniach, aby nie przegapić rekrutacji na zagraniczne studia i praktyki na Twoim wydziale i porozmawiać z kolegami i koleżankami, którzy byli już na Erasmusie, wiedzą co i jak, i z chęcią podzielą się swoimi wrażeniami. Sprawdź, kiedy jest spotkanie na Twoim wydziale. 

Dla pracowników

Z kolei pracowników administracyjnych i akademickich zapraszamy na spotkanie informacyjne w poniedziałek, 21 listopada do sali konferencyjnej w budynku nr 11 Hydromechaniki. W trakcie wydarzenia będzie można nie tylko dowiedzieć się, jakie są zasady wyjazdów, gdzie można wyjechać i na jakie dofinansowanie można liczyć, ale również porozmawiać z pracownikami PG, którzy wyjazdy Erasmusowe mają już za sobą i podzielą się swoimi doświadczeniami.

🌿Zielony Erasmus

Od niedawna pracownicy i studenci, którzy decydują się na wyjazd w ramach programu Erasmus+ i zamiast samolotu korzystają z bardziej ekologicznych form transportu np. pociągu czy carpoolingu mogą liczyć na dodatkowe dofinansowanie. O zielonym Erasmusie i korzyściach dla studentów i pracowników, jakie się z tym wiążą, opowiemy w trakcie Erasmus Days.


W przypadku pytań o Erasmus Days zachęcamy do kontaktu z Działem Współpracy Międzynarodowej na adres mailowy justyna.sudakowska@pg.edu.pl

https://pg.edu.pl/international/2022-10/erasmus-days

45 wyświetleń