Uroczystość wręczenia nagród w ramach konkursu EUREL IMC | Wydział Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-10-13

Uroczystość wręczenia nagród w ramach konkursu EUREL IMC

Nagrody dla SK SEP PG w ramach konkursu EUREL IMC
W dniach 26.09- 01.10.2022 r. członkowie Studenckiego Koła Stowarzyszenia Elektryków Polskich (SK SEP PG), działającego przy Wydziale Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej wzięli udział w uroczystości wręczenia nagród w konkursie EUREL International Management CUP (IMC), która odbyła się w Lizbonie, stolicy Portugalii.

W ramach tegorocznej edycji międzynarodowego konkursu inżynierskiego, organizowanego przez The Convention of National Associations of Electrical Engineers of Europe (EUREL), Studenckie Koło SEP powołało dwie drużyny, które tworzyli studenci Wydziału EiA: Julia Omilianowicz, Adam Dylak, Maciej Dobrodziej oraz Remigiusz Izbaner, Konrad Kunowski, Jakub Labudda i Łukasz Mieczkowski.

Członkowie SK SEP PG zajęli I oraz II miejsce w rywalizacji konkursowej, dzięki czemu uhonorowaniem ich zmagań był zaszczyt uczestnictwa w międzynarodowej konferencji naukowej poświęconej 50 rocznicy założenia organizacji EUREL oraz duma z możliwości reprezentowania Wydziału Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej poza granicami Polski.