Zmarł Śp. Stefan Bieniecki | Wydział Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-07-23

Zmarł Śp. Stefan Bieniecki

Stefan Bieniecki
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 18 lipca 2022 r. zmarł mgr inż. Stefan Bieniecki – były pracownik Wydziału Elektrotechniki i Automatyki.

Był cenionym elektronikiem w zespole konstruktorów układów rozruchu impulsowego silników pojazdów trakcyjnych Katedry Trakcji Elektrycznej. Przez wiele lat angażował się w życie Klubu Żeglarskiego im. Kaprów Gdańskich, za co w 2015 r. otrzymał Medal za Zasługi od Politechniki Gdańskiej.

Rodzinie i bliskim Zmarłego wyrazy głębokiego współczucia składają: Dziekan, Rada Wydziału oraz pracownicy Wydziału Elektrotechniki i Automatyki.

Nabożeństwo w intencji Zmarłego zostanie odprawione w czwartek 28 lipca 2022 roku o godz. 12:00 w kościele pw. Św. Wojciecha w Gdańsku a pogrzeb na cmentarzu parafialnym przy ul. Trakt Św. Wojciecha 440 w Gdańsku bezpośrednio po mszy.