Szlachetna Paczka z WEiA | Wydział Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-12-14

Szlachetna Paczka z WEiA

pakowanie prezentów
11 grudnia 2021r, z Wydziału Elektrotechniki i Automatyki wyruszyły dary w ramach XXI Edycji Szlachetnej Paczki!

Pralka, dywan, komplet garnków i laptop – to tylko część darów jakie zostały przekazane w ramach XXI edycji Szlachetnej Paczki.

Dzięki zorganizowanej akcji i zaangażowaniu pracowników, studentów jak i przyjaciół Wydziału Elektrotechniki i Automatyki udało się zebrać wszelkie niezbędne rzeczy dla obdarowywanej Rodziny. Łączna wartość przekazanych darów wyniosła prawie 9000 zł!

Dziekan, Kolegium Dziekańskie, Koło SEP oraz Wydziałowa Rada Studentów serdecznie dziękują wszystkim pracownikom, studentom i innym darczyńcom za udział w akcji Szlachetna Paczka.