Wyróżnienie pracy dyplomowej absolwentów Wydziału Elektrotechniki i Automatyki w konkursie PTE | Wydział Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-04-07

Flaga PG
XXIV edycja Konkursu Prac Magisterskich im. Lucjana Hofmana oraz w XVII edycja Konkursu Prac Licencjackich im. Witolda Andruszkiewicza za rok 2020, organizowana przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne (PTE), oddział Gdańsk została rozstrzygnięta.

W kategorii prac dyplomowych magisterskich, wyróżniona została, w postaci publikacji pracy na stronie internetowej (www.gdansk.pte.pl w zakładce STREFA WIEDZY), praca mgr. inż. Bartosza Maciąga i mgr. inż. Krzysztofa Milewskiego „Algorytmy wspomagające decyzje operatorskie w biologicznej oczyszczalni ścieków”, zeszłorocznych absolwentów Wydziału Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej.

Magisterska praca dyplomowa została zrealizowana w Katedrze Elektrotechniki, Systemów Sterowania i Informatyki pod opieką dr hab. inż. Roberta Piotrowskiego, prof. uczelni.