Wręczenie Nagrody Dziekana Ludwika Referowskiego za rok 2016 | Wydział Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2017-10-07

Wręczenie Nagrody Dziekana Ludwika Referowskiego za rok 2016

Dziekan Referowski wręcza nagrodę Kamilowi Wronowskiemu
Laureatem szóstej edycji Nagrody Dziekana Ludwika Referowskiego został mgr inż. Kamil Woronowski – najlepszy absolwent Wydziału Elektrotechniki i Automatyki, który ukończył studia stacjonarne II stopnia w 2016 roku.

Wręczenie dyplomu Nagrody przez Fundatora miało miejsce podczas Uroczystej Inauguracji Roku Akademickiego 2017/2018 na Wydziale Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej, która odbyła się w dniu 29 września 2017 r.

Mgr inż. Kamil Woronowski jest również laureatem konkursów na najlepszą pracę dyplomową: konkursu o nagrodę spółki TAURON Dystrybucja oraz konkursu o Nagrodę Siemensa dla absolwentów z dziedziny elektroenergetyki.