Wręczenie Nagrody Dziekana Ludwika Referowskiego za rok 2015 | Wydział Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2016-10-05

Wręczenie Nagrody Dziekana Ludwika Referowskiego za rok 2015

Rektor Namieśnik, Dziekan Nieznański, Dziekan Referowski, Piotr Czyż
Już po raz piąty została wręczona Nagroda Dziekana Ludwika Referowskiego. Otrzymał ją mgr inż. Piotr Czyż – najlepszy absolwent naszego Wydziału, który ukończył studia II stopnia w 2015 roku.

Wręczenie dyplomu Nagrody miało miejsce podczas Uroczystej Inauguracji Roku Akademickiego 2016/2017 na Wydziale Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej, która odbyła się w dniu 23 września 2016 r.

Mgr inż. Piotr Czyż jest słuchaczem studium doktoranckiego w Katedrze Energoelektroniki i Maszyn Elektrycznych naszego Wydziału. W pracach badawczych doktorant zajmuje się głównie projektowaniem przekształtników z wykorzystaniem tranzystorów mocy wykonanych z półprzewodników szerokoprzerwowych.