Stypendia Energa-Operator przyznane! | Wydział Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-01-15

Stypendia Energa-Operator przyznane!

stypendyści EOP
22 grudnia 2022 r. w siedzibie Energa-Operator w Gdańsku odbyła się oficjalna uroczystość podpisania umów stypendialnych Energa-Operator dla studentów Wydziału Elektrotechniki i Automatyki.

To już XII edycja tego konkursu. Komisja wyróżniła przede wszystkich osoby, które poza wysoką średnią wykazały się zaangażowaniem w opracowanie wybranego tematu wystąpienia. Doceniono jakość prezentacji i przygotowanego materiału.

Miło nam poinformować, że Komisja Stypendialna Energa-Operator SA w ramach programu Energ(i)a do Nauki przyznała 9 stypendiów, w tym 4 dla studentów naszego wydziału. Stypendystami zostali:

• Wojciech Fedan,
  • Remigiusz Izbaner,
  • Jakub Labudda,
  • Julia Omilianowicz.

Stypendystom gratulujemy a młodszym koleżankom i kolegom przypominamy, że nowa edycja konkursu już w przyszłym roku.