Studenckie Koło Stowarzyszenia Elektryków Polskich

Studenckie Koło SEP Politechniki Gdańskiej powstało w 1997 r. Jest organizacją zrzeszającą grupę młodych ludzi spędzających razem czas wolny, dzielących te same zainteresowania i pasje.

Kładziemy szczególny nacisk na rozwój naszych umiejętności i wiedzy praktycznej, poprzez realizację ciekawych projektów. Poza tym organizujemy szkolenia oraz wydarzenia.

Nasze najważniejsze projekty to:

• Gdańskie Dni Elektryki (GDE)
  • Kurs na uprawnienia eksploatacyjne do 1kV
  • Laboratorium Wyjazdowe
  • Young Electric Summit (YES! Gdańsk)

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA z ostatnich lat:

• W 2017 roku wygraliśmy Złote lwiątko, jako najlepsze Koło Naukowe na Politechnice Gdańskiej, w 2016 roku natomiast zwyciężyliśmy w kategorii “KONFERENCJA I SZKOLENIE” za Gdańskie Dni Elektryki 2016.
  • W 2017 - po latach starań - zajęliśmy 1 miejsce w konkursie na najaktywniejsze Studenckie Koło SEP w Polsce.
  • W latach poprzednich również staliśmy na podium m.in: w 2016 - 2 miejsce, a w 2015 i 2014 - 3 miejsce.