Studenckie Koło Robotyki i Sensoryki

Studenckie Koło Robotyki i Sensoryki to przyjazne i prężnie rozwijające się koło naukowe, działające na Wydziale Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej.

Jesteśmy grupą pracowitych, lubiących wyzwania studentów. Tworzymy bardzo ciekawe projekty, które są doceniane przez władze Politechniki i nie tylko. Wiele osób podziwia atmosferę, która u nas panuje, co daje nam coraz większą motywację do działania. Znajdują się tu studenci mające bogate doświadczenie, ale również początkujące osoby, mające ambicje oraz chęci do nauki.

SKRS bierze udział w wielu wydarzeniach naukowych. Możecie nas spotkać na Bałtyckim Festiwalu NaukiForum Organizacji i Kół Akademickich na PG, czy na Pikniku Innowacji w Iławie. Organizujemy wyjazdy na zawody robotów (minisumo, sumo, linefollower itd.). Powoli rozrasta się wyjazdowa sekcja robotyków, gdzie nasi członkowie będą reprezentować SKRS oraz Politechnikę Gdańską na zawodach robotów w całym kraju.