Złote Lwiątka 2018 dla Studenckiego Koła SEP z Wydziału Elektrotechniki i Automatyki

Studenci ze Studenckiego Koła Stowarzyszenia Elektryków Polskich Politechniki Gdańskiej zdobyli jedną z dziewięciu tegorocznych nagród Złote Lwiątka, przyznawaną przez Samorząd Studentów na podstawie głosowania całej społeczności studenckiej Politechniki Gdańskiej.

Nagroda dla Studenckiego Koła SEP przyznana została za organizację Laboratorium Wyjazdowego 2018, w kategorii Projekt rozwijający studentów. W ramach nagrodzonego projektu studenci zwiedzili szereg przedsiębiorstw z branży szeroko pojętej energetyki, co pozwoliło im na zdobycie i poszerzenie wiedzy z zakresu budowy i eksploatacji urządzeń i technologii energetycznych.

Nagrody zostały wręczone w dniu 8 grudnia 2018 r. na dorocznej Gali Aktywności Studenckiej Politechniki Gdańskiej. W uroczystości udział wzięli przedstawiciele władz Wydziału: dr hab. inż. Mirosław Wołoszyn, prof. nadzw. PG, prodziekan ds. organizacji studiów oraz mgr inż. arch. Katarzyna Grzybkowska, dyrektor administracyjna.

Na zdjęciu reprezentantki nagrodzonego Koła Naukowego z Wydziału Elektrotechniki i Automatyki: Natalia Wojciechowska, Julia Solecka i Ewa Gałecka, w towarzystwie przedstawicieli władz Wydziału.