Wydziałowa Rada Studentów zaprasza na Wigilię na Wydziale Elektrotechniki i Automatyki

Coraz większymi krokami zbliża się magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia. Spotkajmy się na Wigilii Wydziałowej i rozpocznijmy wspólne świętowanie.

Wydziałowa Rada Studentówma zaszczyt zaprosić wszystkich studentów, doktorantów i pracowników na Wigilię Wydziałową, organizowaną przez studentów dla całej społeczności akademickiej naszego Wydziału.

Liczymy na to, że - na chwilę wolni od zgiełku zajęć i codziennych obowiązków - będziemy mogli spotkać się razem, złożyć sobie wzajemnie życzenia i przełamać się opłatkiem.

Po uroczystości zapraszamy wszystkich na tradycyjny poczęstunek, aby jeszcze przed właściwymi obchodami Świąt poczuć ich wyjątkową atmosferę radości i wspólnoty na Wydziale Elektrotechniki i Automatyki!

Wigilia Wydziałowa odbędzie się w dniu 19 grudnia 2018 r. o godz. 11:15 w Audytorium E-1 w Gmachu im. Kazimierza Kopeckiego