Stypendium Organizacyjne SEP dla studentki z Wydziału Elektrotechniki i Automatyki

Julia Solecka, studentka studiów I stopnia na kierunku energetyka i przewodnicząca Studenckiego Koła SEP Politechniki Gdańskiej otrzymała Stypendium Organizacyjne dla wyróżniających się młodych liderów SEP.

Stypendium zostało przyznane za działalność na rzecz Stowarzyszenia Elektryków Polskich, w tym w ramach aktywności Studenckiego Koła SEP Politechniki Gdańskiej, działającego na naszym Wydziale.

W ostatnich latach Pani Julia Solecka była między innymi organizatorką studenckiej konferencji Young Electric Summit – YES! Gdańsk 2018, uczestniczką zwycięskiego zespołu międzynarodowego studenckiego konkursu EUREL International Management Cup 2018, a także koordynatorką i realizatorką studenckiego projektu zespołowego w Laboratorium LINTE^2.

Uroczyste wręczenie dyplomu stypendium odbyło się w dniu 22 listopada 2018 roku, podczas XX Ogólnopolskich Dni Młodego Elektryka, które odbyły się w Szczecinie na Wydziale Elektrycznym Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego.