Rejs Elektryka 2018 – "znak firmowy" Wydziałowej Rady Studentów Wydziału Elektrotechniki i Automatyki

W dniu 22 maja 2018 r. odbyła się kolejna edycja Rejsu Elektryka, w ramach którego blisko 400 osób wzięło udział w tradycyjnej, integracyjnej wyprawie na Hel.

Rejs Elektryka od wielu lat stanowi nieodłączny element Juwenaliów dla studentów Naszego wydziału. Uczestnicy wydarzenia na pokładzie katamaranu ONYX w rozśpiewanej atmosferze popłynęli na Hel.

Tegoroczną edycję wydarzenia rozpoczął pochód głównymi ulicami Starego Miasta w Gdańsku, pokaz taneczny cheerleaderek przy akompaniamencie muzyki orkiestrowej i pamiątkowe zdjęcie. Nowością, która zdecydowanie poruszyła uczestników, była zabawa taneczna, mająca miejsce na pokładzie okrętu. Na Helu reprezentantów Wydziału Elektrotechniki i Automatyki powitała kuchnia polowa i pyszna, wojskowa grochówka, która dodała sił na dalszą zabawę.

Studencka werwa, życzliwa atmosfera i możliwość nawiązania nowych znajomości dopisują każdemu, kto wsiądzie na pokład. Kolejna edycja już za rok, serdecznie zapraszamy!