Awans kierunków kształcenia na Wydziale Elektrotechniki i Automatyki w Rankingu Perspektywy 2018!

W tegorocznym Rankingu Studiów Inżynierskich 2018 opublikowanym przez Portal Perspektywy, wszystkie trzy kierunki kształcenia na Wydziale Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej znalazły się na wyższej niż przed rokiem pozycji.

Najwyżej sklasyfikowany został kierunek elektrotechnika, który znalazł się na 4. miejscu, co stanowi najwyższą pozycję kierunku studiów z naszego Wydziału w dotychczasowej historii Rankingu. W stosunku do roku ubiegłego Wydział Elektrotechniki i Automatyki uplasował się wyżej niż Wydział Elektryczny Politechniki Wrocławskiej.

Również kierunek automatyka i robotyka przesunął się o dwa miejsca w stosunku do roku ubiegłego i obecnie jest w Rankingu na 16. pozycji (na 24 oceniane jednostki szkół wyższych). Z kolei kierunek energetyka został sklasyfikowany na wysokiej 6. pozycji Rankingu.

Więcej informacji na temat Rankingu Studiów Inżynierskich 2018 można znaleźć tutaj