Znajdź wymarzoną pracę podczas „GUT International Career Day 2020”

Biuro Karier Politechniki Gdańskiej i Dział Międzynarodowej Współpracy Akadmickiej zapraszają wszystkich studentów i absolwentów na targi pracy „GUT International Career Day 2020”.

Absolwenci Politechniki Gdańskiej bez problemów znajdują ciekawą, dobrze płatną pracę. Jeśli  także chcesz znaleźć pracę swoich marzeń, przyjdź koniecznie na „GUT International Career Day2020”, gdzie spotkasz pracodawców z wielu branż: produkcyjnej, inżynierii mechanicznej, elektroniki, telekomunikacji, IT, konstrukcyjnej i finansowej.

Wydarzenie dedykowane jest przede wszystkim studentom z zagranicy i studentom, którzy sprawnie posługują się językiem angielskim. Na zainteresowanych czekać będą przedstawiciele następujących firm:

• State Street Bank International GmbH
  • Refinitiv
  • VBW Engineering sp. z o.o.
  • Aptiv Services Poland S.A. Oddział Gdańsk
  • Bauhaus Sp. z o.o.
  • NOKIA
  • Spartez
  • HAAD
  • SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o.

Podczas targów będzie też możliwość skonsultować swoje cv u doradcy zawodowego. Wstęp jest bezpłatny, nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja.

Targi odbędą się w Gmachu Głównym PG, na  Dziedzińcu Farenheita, w dniu 9 stycznia w godzinach 10.00-15.00.