Profesor Kouzou Abdellah z Ziane Achour University of Djelfa w Agierii z wykładami na Wydziale Elektrotechniki i Automatyki | 9-20 marca 2020 r.

Dziekan Wydziału Elektrotechniki i Automatyki serdecznie zaprasza na wykłady gościnne, które w dniach 9-20 marca 2020 r. wygłosi prof. Kouzou Abdellah z Ziane Achour University of Djelfa w Algierii.

Prof. Kouzou Abdellah jest specjalistą z energoelektroniki, napędów elektrycznych, filtrów aktywnych, detekcji uszkodzeń, sieci „smart grid” oraz sztucznej inteligencji. Zajmuje się bardzo aktywnie działalnością organizacyjną w IEEE, jest organizatorem międzynarodowych konferencji naukowych. Prowadzi również zajęcia z  języka angielskiego. Jest autorem i współautorem wielu artykułów naukowych i książek.

Prof. Kouzou poprowadzi zajęcia z logiki rozmytej oraz specjalistycznego języka angielskiego, które dedykowane głównie dla studentów II stopnia. W zajęciach mogą jednak też uczestniczyć inne zainteresowane osoby.

W przerwach i po wykładach prof. Kouzou będzie mógł udzielić porad z zakresu przygotowania artykułów naukowych oraz będzie można zasięgnąć porady w zakresie specjalistycznego języka angielskiego.