Kwalifikacje do programu stypendialnego Politechniki Gdańskiej w Laboratorium LINTE^2

W dniu 17 września 2019 roku w Laboratorium LINTE^2 odbyły się rozmowy kwalifikacyjne ze studentami i doktorantami Wydziału Elektrotechniki i Automatyki w ramach drugiej edycji programu stypendialnego Politechniki Gdańskiej, którego fundatorem jest Fundacja Energa.

Do rozmów zaproszono siedmiu kandydatów, którzy spełnili kryteria formalne udziału w programie. Rozmowy przeprowadziła komisja konkursowa w składzie: dr inż. Robert Małkowski, dr hab. inż. Dariusz Karkosiński, prof. nadz. PG, Olaf Dramowicz, prezes Fundacji Energa oraz Maciej Wiatrak, dyrektor Biura Rozwoju i Innowacji ENERGA SA.

Komisja jednogłośnie zarekomendowała przyznanie jednego stypendium naukowego doktorantowi oraz dwóch stypendiów naukowych studentom Wydziału Elektrotechniki i Automatyki. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w specjalnym komunikacie.

Zdjęcie dzięki uprzejmości Fundacji Energa