Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Macieja Kolincio

Dziekan i Rada Wydziału Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej:

mgr inż. Macieja Kolincio, Wielotransformatorowy quasi-rezonansowy przekształtnik DC-DC.

Obrona odbędzie się w dniu 13 marca 2019 r. o godz. 10:00 w sali E-28 w Gmachu Wydziału Elektrotechniki i Automatyki PG, ul. Narutowicza 11/12 w Gdańsku.

Promotorem w przewodzie doktorskim jest prof. dr hab. inż. Piotr Chrzan, prof. zw. PG
Promotorem pomocniczym w przewodzie doktorskim jest dr inż. Piotr Musznicki

Recenzentami rozprawy doktorskiej są: prof. dr hab. inż. Roman Barlik, prof. zw. (Politechnik Warszawska), dr hab. inż. Jan Mućko, prof. nadzw. (Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy).

Z rozprawą doktorską i opiniami recenzentów można zapoznać się w czytelni Biblioteki Głównej Politechniki Gdańskiej.

Elektroniczna wersja autoreferatu rozprawy doktorskiej dostępna jest na stronie https://eia.pg.edu.pl/wykaz