Zaproszenie na Zjazd Absolwentów Wydziału Elektrotechniki i Automatyki 2019

Wydziałowe Koło Stowarzyszenia Absolwentów Politechniki Gdańskiej działające na Wydziale Elektrotechniki i Automatyki organizuje okolicznościowy Zjazd Absolwentów Wydziału roczników 1969, 1974, 1979, 1989 oraz rocznika 1999, który odbędzie się w dniu 25 maja 2019 roku.

Na Zjazd zaproszeni są wszyscy absolwenci Wydziału (razem z osobami towarzyszącymi), którzy studiowali razem ze wskazanymi rocznikami lub czują się z nimi towarzysko związani.

Wszystkich absolwentów zachęcamy do uzupełnienia swoich danych w Elektronicznej Księdze Absolwentów Politechniki Gdańskiej. Przed rejestracją w EKA należy skontaktować się z administratorem systemu i przesłać – na adres eka.weia@pg.edu.pl – kopię dyplomu ukończenia studiów oraz informację o imieniu ojca!

Szczegółowe informacje do pobrania
Szczegółowy program zjazdu do pobrania