Zakończenie pobytu stypendysty Programu Fulbrighta na Wydziale Elektrotechniki i Automatyki

W dniu 29 czerwca 2018 r. David Arney, amerykański stypendysta Programu Fulbrighta, zakończył swój pobyt na Wydziale Elektrotechniki i Automatyki.

W trakcie dziewięciomiesięcznej pracy na Politechnice Gdańskiej David Arney jako English Teaching Assistant wspomagał pracowników, studentów i doktorantów Wydziału w zadaniach związanych z wykorzystaniem języka angielskiego, w tym w przygotowywaniu anglojęzycznych zajęć dydaktycznych oraz publikacji naukowych.

Dzięki Programowi Fulbrighta gość z USA zrealizował łącznie ponad 300 godzin zajęć i konsultacji, przyczyniając się znacząco do rozwoju kompetencji językowych na Wydziale. Pobyt Davida Arney’a został bardzo wysoko oceniony zarówno przez członków społeczności akademickiej, jak i władze Wydziału Elektrotechniki i Automatyki.

Przed odlotem do Stanów Zjednoczonych David Arney odebrał dyplom stypendysty Programu Fulbrighta. Więcej informacji na ten temat dostępnych jest na stronie Ambasady USA.