Stypendia Fundacji Energa na Wydziale Elektrotechniki i Automatyki

W dniu 10 października 2020  roku odbyły się rozmowy kwalifikacyjne ze studentami i doktorantami Wydziału Elektrotechniki i Automatyki w ramach trzeciej edycji programu stypendialnego Politechniki Gdańskiej, którego fundatorem jest Fundacja Energa.

Do rozmów zaproszono sześciu kandydatów, którzy spełnili kryteria formalne udziału w programie. Rozmowy przeprowadziła komisja konkursowa w składzie: dr hab. inż. Robert Małkowski, dr hab. inż. Dariusz Karkosiński, prof. nadz. PG, Mateusz Glanert, p.o. Pełnomocnika ds. Biura Fundacji Energa.

Komisja jednogłośnie zarekomendowała przyznanie jednego stypendium naukowego doktorantowi oraz dwóch stypendiów naukowych studentom Wydziału Elektrotechniki i Automatyki. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w specjalnym komunikacie.

Uroczyste wręczenie stypendiów nastąpiło w dniu 8 grudnia 2020 roku, podczas  obchodów 75 lecia Wydziału Eletrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej. Stypendystami Fundacji zostali: doktorant Szymon Potrykus oraz studentki studiów II stopnia na kierunku elektrotechnika Joanna Goljanek i Magdalena Grzymkowska