Studenci z Wydziału Elektrotechniki i Automatyki laureatami VII edycji konkursu na najlepszą pracę inżynierską zorganizowanego przez SEP, Oddział Gdańsk

Dnia 26 października 2020, komisja VII edycji „Konkursu na najlepszą pracę dyplomową inżynierską” organizowanego przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział Gdańsk wręczyła nagrody wyłonionym laureatom. Wśród nich znajdują się studenci Wydziału Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej.

Nagrodę za zajęcie I miejsca otrzymali inż. Mateusz Pająk i inż. Marcin Racław, absolwenci Naszego Wydziału, za pracę dyplomową inżynierską Sześcioosiowy manipulator z chwytakiem. Praca dyplomowa została zrealizowana w Katedrze Elektrotechniki, Systemów Sterowania i Informatyki pod opieką dr hab. inż. Roberta Piotrowskiego, profesora uczelni.

Nagrodę za zajęcie III miejsca otrzymała inż. Magdalena Grzymkowska (po lewej), studentka studiów 2 stopnia na kierunku Elektrotechnika za pracę dyplomową Wpływ mikroźródeł na odkształcenia napięcia w sieci elektroenergetycznej zrealizowaną w Katedrze Elektroenergetyki pod opieką dr hab. inż. Jacka Klucznika, profesora uczelni.

Gratulujemy laureatom!

Konkurs jest organizowany przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich, Oddział  Gdańsk.

Szczegóły konkursu można znaleźć tutaj: https://sep.gda.pl/konkursy/