Skorzystaj z usług ProtoLAB Politechniki Gdańskiej

Spółka Celowa Politechniki Gdańskiej Excento Sp. z o.o. i Centrum Transferu Wiedzy i Technologii zapraszają wszystkich zainteresowanych studentów, doktorantów i pracowników Uczelni do skorzystania z prototypowni ProtoLAB.

Zlokalizowana w budynku przy ulicy Traugutta prototypownia jest wydzieloną przestrzenią wspierającą naukę, badania i współpracę przemysłową związaną z opracowywaniem i projektowaniem produktów poprzez eksperymentowanie, działanie oraz współtworzenie.

Wyposażenie ProtoLAB obejmuje osiem specjalistycznych stanowisk inżynierskich: stanowisko miernicze współrzędnościowe, 2 stanowiska miernicze elektroniczne, stanowisko projektowe, 3 stanowiska lutownicze oraz stanowisko druku 3D.

Prototypownia ProtoLAB to idealne miejsce:

• do rozwijania swoich pasji, umiejętności i kompetencji
  • do prowadzenia pomiarów, lutowania czy druku 3D
  • do grupowej pracy całych zespołów projektowych.
Więcej informacji, w tym regulamin i wniosek dostępu do ProtoLAB: http://excento.pl/e-pionier/protolab