Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. Seweryna Szultki

Dziekan i Rada Wydziału Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej:

mgr. inż. Seweryna Szultki, Analiza obciążalności prądowej długotrwałej przewodów elektroenergetycznych z wykorzystaniem zaawansowanych metod numerycznych.

Obrona odbędzie się w dniu 16 lipca 2019 r. o godz. 9:30 w sali E-28 w Gmachu Wydziału Elektrotechniki i Automatyki PG, ul. Narutowicza 11/12 w Gdańsku.

Promotorem w przewodzie doktorskim jest dr hab. inż. Stanisław Czapp, prof. nadzw. PG

Recenzentami rozprawy doktorskiej są: prof. dr hab. inż. Tadeusz Bohdal, prof. zw. (Politechnika Koszalińska), dr hab. inż. Waldemar Dołęga, prof. nadzw. (Politechnika Wrocławska).

Z rozprawą doktorską i opiniami recenzentów można zapoznać się w czytelni Biblioteki Głównej Politechniki Gdańskiej.

Elektroniczna wersja autoreferatu rozprawy doktorskiej dostępna jest na stronie https://eia.pg.edu.pl/wykaz