Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Patryka Strankowskiego

Dziekan i Rada Wydziału Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej:

mgr inż. Patryka Strankowskiego, Sensorless Five-Phase Induction Motor Drive with Inverter Output Filter and Fault Detection Possibility.

Obrona odbędzie się w dniu 16 kwietnia 2019 r. o godz. 12:00 w sali E-28 w Gmachu Wydziału Elektrotechniki i Automatyki PG, ul. Narutowicza 11/12 w Gdańsku.

Promotorem w przewodzie doktorskim jest prof. dr hab. inż. Jarosław Guziński, prof. nadzw. PG
Promotorem pomocniczym w przewodzie doktorskim jest dr inż. Marek Adamowicz

Recenzentami rozprawy doktorskiej są: dr hab. inż. Marek Jasiński, (Politechnik Warszawska), prof. Abdellah Kouzou, (University of Djelfa, Algieria).

Z rozprawą doktorską i opiniami recenzentów można zapoznać się w czytelni Biblioteki Głównej Politechniki Gdańskiej.

Elektroniczna wersja autoreferatu rozprawy doktorskiej dostępna jest na stronie https://eia.pg.edu.pl/wykaz