Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Arkadiusza Cimińskiego

Dziekan i Rada Wydziału Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej:

mgr inż. Arkadiusza Cimińskiego, Optymalizujące, krzepko dopuszczalne sterowanie systemami sieciowymi z zastosowaniem do systemów wodociągowych.

Obrona odbędzie się w dniu 17 czerwca 2019 r. o godz. 13:00 w sali E-28 w Gmachu Wydziału Elektrotechniki i Automatyki PG, ul. Narutowicza 11/12 w Gdańsku.

Promotorem w przewodzie doktorskim jest dr hab. inż. Kazimierz Duzinkiewicz, prof. nadzw. PG

Recenzentami rozprawy doktorskiej są: prof. dr hab. inż. Witold Byrski, prof. zw. (AGH w Krakowie), dr hab. inż. Robert Piotrowski, prof. nadzw. (Politechnika Gdańska).

Z rozprawą doktorską i opiniami recenzentów można zapoznać się w czytelni Biblioteki Głównej Politechniki Gdańskiej.

Elektroniczna wersja autoreferatu rozprawy doktorskiej dostępna jest na stronie https://eia.pg.edu.pl/wykaz