Konkurs o stypendia Fundacji ENERGA dla studentów i doktorantów Wydziału Elektrotechniki i Automatyki

Politechnika Gdańska oraz Fundacja ENERGA ogłaszają konkurs o stypendia dla studentów i doktorantów Wydziału Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej, które zostaną przyznane w roku akademickim 2018/2019.

Celem programu stypendialnego jest propagowanie prowadzenia innowacyjnych prac badawczo-rozwojowych przez studentów i doktorantów Wydziału Elektrotechniki i Automatyki, w szczególności w ramach współpracy z Centrum Badawczo-Rozwojowym im. M. Faradaya i/lub z Laboratorium LINTE^2.

Fundatorem stypendiów dla studentów i doktorantów Wydziału Elektrotechniki i Automatyki jest Fundacja ENERGA.

W roku akademickim 2018/2019 o stypendia mogą się ubiegać:

• studenci studiów stacjonarnych drugiego stopnia – o dwa stypendia, każde w wysokości 1500 złotych miesięcznie,
  • studenci studiów trzeciego stopnia (doktoranckich) – o jedno stypendium w wysokości 3500 złotych miesięcznie.

Stypendia będą wypłacane poprzez Własny Fundusz Stypendialny Politechniki Gdańskiej, przez okres 9 miesięcy kalendarzowych roku akademickiego 2018/2019, poczynając od października 2018 r.

Harmonogram konkursu

Lp.

Czynność

3.09.2018