Kolejni studenci z Wydziału Elektrotechniki i Automatyki stypendystami spółki ENERGA-OPERATOR (edycja 2020)

Stypendia w IX edycji konkursu stypendialnego spółki ENERGA-OPERATOR SA uzyskało czworo studentów 5. semestru studiów stacjonarnych na naszym Wydziale:

• Natalia Jankowska
  • Dorota Ostrowska
  • Stanisław Pomykacz
  • Piotr Sępka

Aby zdobyć stypendium, studenci musieli wykazać się ponadprzeciętnymi wynikami w nauce oraz działalnością dodatkową, np. na rzecz społeczności akademickiej, lub w studenckich kołach naukowych. Studenci przedstawili również komisji stypendialnej prezentację na jeden z ośmiu tematów dotyczących nowoczesnych technologii stosowanych w elektroenergetyce.

W skład komisji stypendialnej wchodzili przedstawiciele spółki ENERGA-OPERATOR SA: Pani Beata Przybysz, Główny Specjalista ds. Zarządzania Personelem oraz Pan Jacek Rózga, Dyrektor Departamentu Pomiarów, a także przedstawiciele Wydziału Elektrotechniki i Automatyki: dr hab. inż. Marek Olesz, prodziekan ds. rozwoju oraz dr hab. inż. Robert Małkowski, pełnomocnik dziekana ds. współpracy z Grupą Energa.