Delegacja z Uniwersytetu Yuncheng na Wydziale Elektrotechniki i Automatyki

W dniu 17 stycznia 2019 roku Wydział Elektrotechniki i Automatyki gościł delegację z Uniwersytetu Yuncheng w Chinach, która przebywała z wizytą roboczą na Politechnice Gdańskiej.

Wizyta przedstawicieli Uniwersytetu Yuncheng związana była z rozmowami o kształceniu chińskich studentów na Politechnice Gdańskiej. Delegacja spotkała się z Rektorem Politechniki Gdańskiej, a następnie zwiedziła laboratoria i pracownie dydaktyczne na Wydziale Chemicznym, Wydziale Elektrotechniki i Automatyki, Wydziale Mechanicznym oraz Wydziale Zarządzania i Ekonomii.

W ramach wizyty na Wydziale Elektrotechniki i Automatyki przedstawiciele Uniwersytetu Yuncheng zwiedzili Laboratorium LINTE^2, w którym dziekan prof. Janusz Nieznański zapoznał gości z profilem badań naukowych i kierunkami kształcenia realizowanymi na Wydziale.