Delegacja z North Minzu University na Wydziale Elektrotechniki i Automatyki

W dniu 3 grudnia 2018 roku Wydział Elektrotechniki i Automatyki gościł delegację z North Minzu University w Chinach, która przebywała z wizytą roboczą na Politechnice Gdańskiej.

Wizyta przedstawicieli North Minzu University związana była z rozmowami o kształceniu chińskich studentów na czterech wydziałach Politechniki Gdańskiej: Wydziale Chemicznym, Wydziale Elektrotechniki i Automatyki, Wydziale Mechanicznym oraz Wydziale Zarządzania i Ekonomii.

W ramach wizyty na Wydziale Elektrotechniki i Automatyki omówiono możliwości współpracy w zakresie wymiany studentów i nauczycieli akademickich oraz prowadzenia wspólnych badań. Delegacja z Chin zapoznała się również z laboratoriami dydaktycznymi i badawczymi Wydziału.