Awans kierunku elektrotechnika w Rankingu Studiów Inżynierskich Perspektywy 2019!

W tegorocznym Rankingu Studiów Inżynierskich 2019 opublikowanym przez Portal Perspektywy, kierunek kształcenia elektrotechnika prowadzony na Wydziale Elektrotechniki i Automatyki znalazł się na trzeciej pozycji w Polsce. Jest to awans o jedno miejsce w stosunku do rankingu sprzed roku.

Trzecie miejsce kierunku elektrotechnika prowadzonego na naszym Wydziale jest najwyższą pozycją tych studiów inżynierskich w dotychczasowej historii Rankingu. Wyżej sklasyfikowane zostały tylko: Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej z Akademii Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie oraz Wydział Elektryczny z Politechniki Warszawskiej.

W stosunku do ubiegłego roku Wydział Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej uplasował się wyżej niż Wydział Elektryczny Politechniki Śląskiej.

Więcej informacji na temat Rankingu Studiów Inżynierskich 2019 można znaleźć tutaj