Dzień Otwarty na Wydziale Elektrotechniki i Automatyki

 • Serdecznie zapraszamy na doroczny Dzień Otwarty na Wydziale Elektrotechniki i Automatyki, który odbędzie się 21 marca 2017 r. w ramach wydarzeń Dnia Otwartego Politechniki Gdańskiej.

  Unikalną okazją dla osób, które tego dnia odwiedzą nasz Wydział będzie możliwość zwiedzenia laboratoriów i sal dydaktcznych, w których zaplanowano prezentacje i pokazy zajęć. Pracownicy i studenci przygotowali szereg atrakcji, które przybliżą działalność oraz potencjał naukowy i dydaktyczny Wydziału Elektrotechniki i Automatyki. 

  Zwiedzanie zaplanowano w 2 turach, które rozpoczną się w budynku głównym Wydziału (budynek nr 12) przy wejściu do audytorium E1, odpowiednio: o godz. 10.00 (I tura) i o godz. 12.00 (II tura) – minimalna grupa zwiedzających powinna liczyć 10 osób.

  Kolejną wyjątkową okazją będzie możliwość spotkania się i porozmawiania z Dziekanem Wydziału oraz ze studentami z Wydziałowej Rady Studentów i Studenckich Kół Naukowych. Oba spotkania zaplanowano w budynku głównym Wydziału (budynek nr 12) w audytorium E41, odpowiednio: o godz. 11.00 (Dziekan Wydziału) i o godz. 11.30 (studenci). 

  Dzień Otwarty to jedyna w swoim rodzaju szansa, aby przyjść i z pierwszej ręki dowiedzieć się o wszystkim, co jest związane z Wydziałem Elektrotechniki i Automatyki oraz studiowaniem na oferowanych przez Wydział kierunkach studiów. To także okazja, aby samemu spytać o tajniki studenckiego życia, o możliwości rozwoju pasji i zainteresowań, o nudnych oraz interesujących wykładowców – słowem: o wszystko, co może nurtować naszych przyszłych studentów.

  Serdecznie zapraszamy!

   

Galeria zdjęć

Galeria Galeria Galeria Galeria Galeria