Aktualności dla studentów

Spotkanie informacyjne WEiA Erasmus Day 2017

• Dziekan Wydziału Elektrotechniki i Automatyki, Wydziałowy koordynator programu Erasmus, Erasmus Student Network Gdańsk oraz Dział Międzynarodowej Współpracy Akademickiej Politechniki Gdańskiej zapraszają wszystkich zainteresowanych programem Erasmus+ na spotkanie informacyjne WEiA Erasmus Day 2017 !

- Myślicie o wyjeździe na studia za granicą, a nie wiecie jak funkcjonuje program Erasmus+?
    - Chcielibyście poznać możliwości, jakie daje wyjazd za granicę na studia lub praktyki?
    - Chcielibyście dowiedzieć się, jak wygląda proces rekrutacji i jakie są obowiązujące terminy?
    - Chcielibyście posłuchać relacji osób, które już skorzystały z programu Erasmus+ ?

Jeśli zadajecie sobie powyższe pytania, to WEiA Erasmus Day 2017 jest dla Was !

Czas: 11 kwietnia 2017 r., godz. 12.15 | Miejsce: Gmach im. prof. K.Kopeckiego, audytorium E41

Serdecznie zachęcamy wszystkich zainteresowanych do udziału w spotkaniu informacyjnym.