Aktualności dla studentów

Konkurs o Nagrodę ABB - Edycja 2016/2017

• Wznieś się na wyżyny swoich możliwości. Zgłoś się do Konkursu o Nagrodę ABB!

Już poraz szesnasty ogłaszony został Konkursu o Nagrodę ABB - edycja 2016/2017. Konkurs obejmuje obronione prace magisterskie, inżynierskie oraz doktorskie, napisane w języku polskim lub angielskim, z następujących dziedzin:
    - Elektroenergetyka
    - Automatyka i diagnostyka przemysłowa
    - Energoelektronika
    - Inżynieria i zarządzanie procesami wytwarzania
    - Zaawansowane technologie i systemy inżynierskie
    - Technologie i systemy informatyczne
    - Nanotechnologia i inżynieria materiałowa w zastosowaniach przemysłowych

Fundatorem nagrody jest Dyrektor Centrum Badawczego ABB oraz Prezes Zarządu ABB Sp. z o.o. Nagrody przyznane będą za opracowanie indywidualne lub zbiorowe. Szczegółowe zasady przyznawania nagród zawarte są w Regulaminie Konkursu. W Konkursie przewidziano następujące nagrody:

Nagroda Główna 30 000 PLN

2 Wyróżnienia po 15 000 PLN

Jednym z laureatów poprzedniej edycji konkursu jest nasz doktorant mgr inż. Piotr Czyż z Katedry Energoelektroniki i Maszyn Elektrycznych. W edycji 2015/2016 konkursu otrzymał on wyróżnienie za swoją pracę magisterską pt.: „Zastosowanie tranzystorów GaN w wysokosprawnych przekształtnikach DC/DC”.

Zgłoszenia konkursowe należy wysłać do 15.11.2016
    Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://new.abb.com/pl/kariera/rozwoj-zawodowy/studenci/konkursy-abb